חדשות ומבצעים


שירות DNS חינמי ומומלץ

פורסם: 13 באוג׳ 2014, 9:50 על ידי: Shlomo Menashe   [ עודכן 13 באוג׳ 2014, 9:51 ]

לעיתים אנו זקוקים לשירות DNS דינמי, לדוגמא לצורכי מצלמות אבטחה או בכלל לגישה מרחוק למחשב או אלמנט כלשהו שקיים ברשת שלנו.
ישנם הרבה שירותים כאלו ורובם בתשלום ושנותנים המון פונקציות שרובינו לא ממש צריכים.
לאחרונה מצאתי שרות שכזה שכל מה שהוא עושה זה dynamic dns ובחינם.
אז קבלו את DUCKDNS ובגלל שאין שם אותיות קטנות ושאר שטיקים, מצאתי לנכון לתרום להם דרך פייפאל.

מדריך: כך תתגרשו מגוגל

פורסם: 9 במרץ 2010, 4:21 על ידי: Shlomo Menashe

משתמשים רבים מפקפקים במוטו של גוגל, ("Do no evil") הגורס שבניגוד לתאגידים אחרים, החברה תישאר נטולת "רשע". יותר ויותר גולשים מטילים ספק בפרטיות המידע שלהם בידי ענקית שרותי האונליין ובעקבות שערוריית חוסר הפרטיות המובנה בגוגל באז, התברר לרבים שהמידע שלהם לא ממש שמור ובטוח בידי גוגל הענקית.

 

חזית שיחרור המידע

בספטמבר 2009 הכריזה גוגל רשמית על אתר וקבוצת "החזית לשחרור המידע", קבוצה שהיתה קיימת בתוך החברה כשנתיים קודם לכן. שמה של הקבוצה, בה חברים מספר מהנדסים בגוגל עצמה, נגזר משמה של קבוצת הווכחנים "חזית אנשי יהודה" (People's Front of Judea) בסרטם האלמותי של מונטי פייתון, "בריאן כוכב עליון".

 

באתר החזית מוצגת בפונט גדול ואדום מטרת הקבוצה: לתת למשתמש את השליטה במידע האישי שלו המאוחסן בשרתי גוגל וכן לאפשר לו לנייד את המידע אל מחוץ לשרתיה של החברה או לתוכם.

 

תוכלו למצוא באתר החזית רשימה מלאה של כל שרותי גוגל מהם תוכלו לייצא את המידע שלכם. הקבוצה פתוחה להצעות ובקשות גולשים, ומספר השרותים הנתמכים באתר גדל באופן הדרגתי.

 

כתבנו בעבר הסבר על תהליך הניתוק של שרות הסטטוסים של גוגל, באז, מתיבת הג'ימייל שלכם. במדריך שלפניכם בחרנו להציג את תהליך ה"גירושין" משרותים נפוצים כמו ג'ימייל והסטוריית גלישה, אך באתר חזית שיחרור המידע תמצאו פתרונות הגירה גם עבור מוצרים נוספים שלא הוזכרו כאן, לרבות מוצרים המיועדים לעסקים ובעלי אתרי אינטרנט.

 

אמנם, באף אחד מהמקומות לא מצויין מפורשות אם גוגל מוחקת משרתיה את המידע הפרטי עם בקשת המחיקה מצדכם, אך עצם האפשרות לנייד את אוסף הדואר האלקטרוני, ספר הכתובות או גלריית התמונות שלכם לשרות אחר, הינה יוזמה מבורכת.

 

איך יודעים מה הם יודעים?

את רשימת השרותים והמידע שיש בידי גוגל תחת שם המשתמש שלכם תוכלו לראות בהגדרות החשבון ב-Dashboard. חשוב להזכיר שעל פי תנאי השימוש של גוגל, גם מידע שתבחרו להוציא משרתיה עשוי להישאר שם.

 

עם זאת, אפשרויות יצוא המידע המוצעות על ידי גוגל עבור השירותים השונים יאפשרו לכם לעבור להשתמש בשירות אחר בלי לוותר על מידע יקר לכם שצברתם בזמן השימוש בשירותי גוגל.

 

היסטוריית גלישה

רוב המשתמשים אמנם אינם מודעים לכך, אבל גוגל שומרת את היסטוריית הגלישה של משתמשים רשומים על גבי שרתי החברה. תוכלו לצפות בהיסטוריה זו על ידי גישה לקובץ ה-RSS השמור על שמכם באתר גוגל כאן.

 

אם תרצו עותק של הקובץ מסיבה כלשהי, פשוט שמרו את הדף שתקבלו לאחר הכנסת שם המשתמש והסיסמה על כונן מקומי.

 

כדי למחוק את המידע השמור שם, יש לגשת להגדרות החשבון שלכם בגוגל, אותן תוכלו למצוא בעמוד של הראשי של גוגל בהיותכם מחוברים, או בדףהיסטוריית הגלישה של גוגל. תוכלו למחוק רשומות יחידות או את כל היסטוריית הגלישה השמורה בענן של גוגל כאן.

 

אם תרצו למנוע מגוגל רישום של היסטוריית הגלישה שלכם, המשמשת לדברי החברה למתן פירסום ותוצאות חיפוש מותאמים אישית, פשוט לחצו על הפסקה (או Pause אם אתם משתמשים בממשק באנגלית).

 

חשוב לציין שבאתר מדיניות פרטיות השרות, גוגל מציינת שבהתאם לתנאי השימוש בשירותי החברה, היא אינה מתחייבת למחוק את כל הנתונים השמורים בנתוני החברה. אבל לפחות תוכלו להפסיק להאכיל את גוגל במידע חדש אודות הרגלי הגלישה שלכם על ידי הפסקת רישום היסטוריית גלישה בשרות זה של החברה.

 

שרות הדואר האלקטרוני Gmail

אם החלטתם שברצונכם לעבור לספק דואר שאינו גוגל אך אינכם רוצים לוותר על היסטוריה ארוכה של הודעות ששמרתם בג'ימייל, תוכלו לייצא אותם לתוכנה מקומית ולמחוק אותן משרתי גוגל.

 

נכון לרגע זה האופן היחיד בו ניתן לשמור את ההודעות משרתי הדואר של ג'ימייל הוא להוריד אותם לתוכנת דואר אלקטרוני מקומית בפרוטוקול POP3 ולמחוק את ההודעות השמורות באתר. בגוגל מציינים שגם לאחר המחיקה מתיבת האשפה, עשויות ההודעות להישאר על שרתי החברה לתקופה של עד 60 יום. מדריך מלא לייצוא הודעות ב-POP3 כבר העלנו כאן בעבר, לנוחותכם.

 

למרבה הצער, גוגל אינה מספקת אמצעי נוח לגיבוי ההודעות פרט לחיבור ב-POP3 אך ניתן לייצא את הגדרות הסינון מהחשבון באמצעות שרות ניסיוני של Google Labs.

 

של מי המסמך הזה בכלל?

את מסמכי גוגל דוקס, בניגוד להודעות הדואר האלקטרוני, ניתן להוריד בקלות ונוחות למחשב הביתי או כונן נייד. תוך כדי ההורדה תוכלו אפילו לשנות את פורמט המסמך.

 ייצוא מסמכים - גם לפורמטים אחרים

 

כל שעליכם לעשות הוא לגשת לרשימת המסמכים, לבחור את המסמכים המבוקשים (או כולם, אם תרצו לעבור לשרות מתחרה או לבצע גיבוי כולל), לבחור בפעולות נוספות ומשם באפשרות יצוא.

 

בחלון שייפתח תוכלו לבחור את הפורמט בו תרצו לייצא את הקובץ או הקבצים שסימנתם. תוכלו גם תוך כדי ההורדה לשנות את פורמט הקבצים מפורמט של מיקרוסופט, לדוגמה, לזה של אופן אופיס.

 

תוכלו להוריד עד שני גיגה-בייט של קבצים בכל פעם, ואלו ירדו למחשבכם בקובץ ארכיון ZIP.

 

תוכלו למחוק את הקבצים לאחר ההורדה משרתי גוגל דוקס וחשוב לזכור לבדוק גם בתיקיית האשפה המכילה את הפריטים שנמחקו.

 

אם ברצונכם לשמור גיבוי מקוון של המסמכים בשרות אחר, תוכלו למצוא מגוון רב של שרותי איחסון חינמיים שיאפשרו גם שיתוף מסמכים עם אנשי קשר, במידת הצורך.

 

שלטו בזמן שלכם

את היומן המקוון שלכם בשרותי גוגל תוכלו ליצא בקלות רבה על ידי לחיצה על הגדרות מתחת לרשימת החשבונות שלכם בשרות היומן. בחלון האפשרויות לחצו על "ייצא חשבונות". תקבלו את לוח השנה שלכם בקובץ בפורמט iCalendar הנתמך ברוב תוכנות היומן.

 

לאחר מכן, כל שתצטרכו זה למחוק את היומן הקיים על שרתי גוגל.

 

קשורים לאנשי הקשר

במקרים רבים המכשול במעבר לספק שרות אחר הינו ספר הכתובות ואנשי הקשר. גם כאן גוגל מציעה אלטרנטיבת בחירה וייצוא נוחה.

 

בעמוד שירות ספר הכתובות של גוגל תוכלו ללחוץ על קישור "ייצוא" ולקבל אפשרות לייצא את ספר הכתובות במגוון פורמטים המתאימים לתוכנות שונות לרבות אאוטלוק ויישום ספר הכתובות של מערכת ההפעלה של אפל.

 


ייצוא ספר הכתובות (צילום מסך) 

 

לאחר הייצוא תוכלו כמובן למחוק את כתובות אנשי הקשר שלכם מגוגל גם כן בעמוד שירות ספר הכתובות על ידי בחירה בכולם ואז מחיקה.

 

לפרנואידים בלבד - חליצה

תוכלו למחוק את חשבון הגוגל שלכם עם כל השירותים המחוברים אליו מעל פני הענן. אם החלטתם סופית שמערכת היחסים שלכם עם הענקית ממאונטיין וויו

 

קליפורניה הגיעה לסיומה, תוכלו לגשת לעמוד ניהול החשבון, לבחור בעריכה לצד רשימת השירותים ומשם למחוק את חשבונכם בגוגל בקישור האחרון ברשימה.

 

שימו לב שתוכלו למחוק מכאן גם שירותים נוספים, כמו היסטוריית הגלישה הבעייתית השומרת כידוע את נתוני הגישה שלכם לאתרי אינטרנט וכן חיפושים שערכתם ברשת.

 

טעם החופש

מזל טוב, אתם בזאת חופשיים מגוגל לחלוטין, לפחות על פניו. כעת כל שעליכם לעשות הוא למצוא ספק אחר למגוון השירותים שעד כה קיבלתם מגוגל, ולקוות שזה יכבד את פרטיותכם ויספק את הסחורה.


****** המאמר מובא כשירות ללקוחות מהקישור הבא מתוך אתר YNET כל זכויות היוצרים שייכים ל YNET.*******

SkyDrive Explorer – כונן נוסף של 25GB אצלכם במחשב

פורסם: 10 בפבר׳ 2010, 7:28 על ידי: Shlomo Menashe   [ עודכן 10 בפבר׳ 2010, 7:33 ]

אלו מכם הרשומים לשירות ה-Live של Microsof ודאי מכירים את ה-SkyDrive – שירות אחסון חינמי בנפח של 25GB הניתן לשיתוף במלואו/בחלקו עפ”י מה שהגדרתם, אשר נמצא יעיל למדי במקרים רבים. תוכנה קטנה בשם SkyDrive Explorer עושה שימוש בכונן הוירטואלי הנ”ל, ומקשרת אותו למחשב שלכם ככונן רגיל לחלוטין (טוב, כמעט רגיל, משום שחיבור אינטרנט נחוץ על מנת לעשות בו שימוש וכנגזרת, זמן העתקה/הדבקה של קבצים ארוך יותר מכונן מקומי). כך, תוכלו להשתמש ב-Drag & Drop, שינוי שמות קבצים, יצירת תיקיות חדשות, מחיקת/הוספת קבצים וכדומה באופן מיידי, בעזרת אייקון הגישה הממוקם ב-My Computer. החיסרון העיקרי בשלב זה (כאשר ישנה הבטחה שהוא יתוקן במהרה, בתוספת הסרת המגבלת SkyDrive של עד 50MB גודל קובץ בודד) : העתקת קבצים היא חד כיוונית, קרי מה-SkyDrive למחשב בלבד. SkyDrive Explorer חינמית, לבעלי Windows XP ועד 7, להורדה מכאן.


ידיעה זו הובאה מתוך אתר גאדג'טי כשירות ללקוחות.

טיפ: התמונות גדולות מדי למייל? כך תקטינו אותן

פורסם: 4 בדצמ׳ 2009, 2:27 על ידי: Shlomo Menashe

המצלמות שלנו מספקות תמונות גדולות ואיכותיות, שאפשר להבחין בהן בפרטים הכי קטנים.

אפשר גם להדפיס אותן באיכות גבוהה. למרות החיבורים המהירים לאינטרנט, שליחת תמונות בגדלים המפלצתיים האלה עדיין עשויה להיות איטית ופחות יעילה, ולכן צריך להקטין אותן.

 

אם תרצו להקטין תמונה או שתיים - אפשר לעשות זאת באמצעות התוכנה הגרפית המובנית  במערכת ההפעלה אבל כשמדובר בעשרות או אף מאות קבצים, זה מתפרש לעבודה סיזיפית  וארוכת שעות של שינוי גודל של כל תמונה.

הורידו את תוכנת PixResizer החינמית. 


כדי לשמור את התמונות המקוריות יש ליצור תיקיה חדשה עבור התמונות המוקטנות.

 

יש לבחור בלשונית Work with multiple files בשביל לשנות גודל של מספר תמונות בפעולה אחת. לאחר בחירת תיקיית המקור (בה נמצאות התמונות המקוריות) ותיקיית היעד עבור התמונות המוקטנות יש לבחור את הגודל המבוקש עבור התמונות החדשות.

 

לסיום, יש ללחוץ על Save Pictures, ולחכות. את התמונות תמצאו בתיקיה החדשה.


השימוש בתוכנה הזו מומלץ בעיקר למשתמשי דואר רשת כגון ג'ימייל וכו'.


הטיפ מבוסס על מאמר מאתר YNET ומובא אליכם כשירות מהקישור הבא :http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3815078,00.html

חדש - מדריך לתוכנת גימפ, בעברית

פורסם: 21 באוק׳ 2009, 7:28 על ידי: Shlomo Menashe   [ עודכן 21 באוק׳ 2009, 8:11 ]

פוטושופ זה יקר ו-MS Paint לא ממש עושה את העבודה?
איזה מזל שאנחנו כאן.
 The GIMP היא תוכנת עיבוד הגרפיקה האולטימטיבית שתחסוך לכם מאות דולרים. אז איך בדיוק משתמשים בה?
להלן מדריך חביב שכתב מישהו שאיני יודע את שמו, אבל את המסמך מצאתי כאן.
מדובר בקובץ PDF שניתן לצפייה ישירה כאן ע"י Google Docs.
או להוריד את הקובץ בקישור הנמצא בתחתית הדף.

את התוכנה עצמה ניתן להוריד מדף "התוכנות להורדה".
 

תוכנת פנדה אנטיוירוס פרו 2011

פורסם: 23 ביוני 2009, 22:33 על ידי: Shlomo Menashe   [ עודכן 19 באפר׳ 2014, 9:03 ]

 
תוכנת Panda Antivirus pro 2011 הינה אינטיוירוס הכי קל לשימוש. כל מה שעליכם לעשות זה להתקין את התוכנה, לשכוח שהיא קיימת ולא לדאוג יותר לוירוסים, תוכנות ריגול וסכנות אחרות מהרשת. לאחר התקנתו תוכלו להשתמש בצ'אטים, לשלוח תמונות וקבצי וידאו לחברים, לקרוא בלוגים אהובים עליכם ופשוט לגלוש בנחת. המוצר כ"כ קל שלא תבחינו בעבודתו.


אנטיוירוס בטכנולוגיות מתקדמות
באופן אוטומטי מזהה ומחסל וירוסים.
במידה ואינכם מצליחים לפתוח או למצוא קבצים, לא מצליחים להפעיל בצורה תקינה את מחשבכם, אתם יכולים להיות בטוחים - מדובר בוירוס. ניתן להדבק בוירוס כתוצאה מגלישה באתרי אינטרנט, הורדת קבצים או הפעלת קבצים מצורפים בהודעות הדוא"ל. כמו כן קיימת סכנה מצד תולעים וסוסים טרויאניים אשר כל הזמן מוצאים דרכים שונות לעקוף את תוכנות האנטיוירוס.
עם תוכנת אנטיוירוס חדשה Panda Antivirus pro 2011 תוכלו לגלוש באינטרנט, להוריד קבצים ללא חשש להדבק בוירוסים מכל הסוגים, תולעים וסוסים טרויאנים. שכחו מנושא הוירוסים.


כלי הגנה נגד תוכנות ריגול
הגנת המחשב מפני תוכנות ריגול.
המחשב עובד לאט מהרגיל, הופיעו פרסומות קופצות, השתנו הגדרות המערכת. סימנים אלו הם חלק מבעיות המופיעות עקב הימצאותה של תוכנת ריגול על מחשבכם. אך בעיה עיקרית של תוכנות ריגול היא פרטיות וגניבת מידע אישי על פעילות במחשב והאינטרנט. Panda Antivirus pro 2011 באופן אוטומטי מזהה תוכנות ריגול ומחוסמת את כניסתן למחשב. הגנו על פרטיותכם!


אנטי פישינג
הגנו על מחשבכם מפני רמאויות.
מכתבי דוא"ל מסויימים נשלחים אליכם על מנת לקבל מידע פרטי ונתוני כניסה לחשבון בנק. מכתבים אלו נשלחים כביכול ע"י הבנק, אך למעשה מדובר ברמאות. במידה ולא זיהיתם שלא מדובר במכתב אמיתי ברוב המקרים תשלמו ביוקר: למעשה במקרה זה אתם מספקים לרמאים את כל המידע לצורך גישה לחשבון הבנק שלכם. Panda Antivirus pro 2011 מזהה מכתבים מסוג זה ומגן על המידע הסודי.
Panda Antivirus pro 2011 מאפשר לכם עבודה בטוחה עם חשבון הבנק שלכם. עבדו בצורה בטוחה עם בנקים וחנויות אונליין ללא חשש!


הגנה מפני אתרי אינטרנט מסוכנים
חסימת גישה לאתרי אינטרנט בעלי תוכן מסוכן.
במקרים רבים הינכם נדבקים בוירוסים בזמן גלישה באתרי אינטרנט מסויימים. Panda Antivirus pro 2011 מזהה אתרים מסוכנים וחוסמת את עלייתם וכניסה עתידית לאתרים אלה. שיטת עבודה זו מאוד יעילה להגנת המחשב. גלשו באינטרנט בצורה בטוחה!


אנטי רוטקיט
מזהה מסכנות אשר מנסות להסתתר במחשבכם.
רוטקיט מיועד להסתרת סכנות וגילויין ע"י תוכנות אנטיוירוס. כתוצאה מכך על מחשבכם יהיו וירוסים אשר לא ניתנים לזיהוי על האנטיוירוס.
עם Panda Antivirus pro 2011 לא תתקלו בבעיות אלה מפני שהיא יודעת לזהות סכנות מסוג זה ולמנוע את כניסתם למערכת. הגנו על מחשבכם מסכנות נסתרות!


עדכונים אוטומטיים ברמה יומית
בכל יום מופיעות יותר מ2000 סכנות חדשות. אך על דאגה! Panda Antivirus pro 2011 מתעדכנת ברמה יומית לפחות פעם אחת ביום. היו בטוחים בכל רגע נתון!

לחצו על הקישור המצורף ופנדה, תוכנת האנטיוירוס המתקדמת בעולם, תסרוק את מחשבכם כדי למצוא אנטיוירוסים, ספייוורים ושאר מזיקים.
Office SharePoint Designer 2007 :תוכנת השבוע

פורסם: 28 במאי 2009, 7:19 על ידי: Shlomo Menashe   [ עודכן 19 באפר׳ 2014, 9:07 ]

מיקרוסופט הודיעה כי Office SharePoint Designer 2007, תוכנה המשמשת לעיצוב אתרים ובנייה של יישומים, תהיה זמינה מעתה בחינם.

בין הפונקציות המרכזיות של Office SharePoint Designer 2007 ניתן לציין את היכולת ליצור ולהתאים אישית אתרי אינטרנט המבוססים על פלטפורמת SharePoint; יכולות עריכה עבור טכנולוגיות ASP  ודוט.נט 2.0; יכולות להפוך תהליכים עסקיים לאוטומטיים בעזרת תכונת עיצוב Workflow Designer; והיכולת לחיבור דו כיווני לבסיסי נתונים שונים המאפשרים בנייה של דפי אינטרנט והמציגים ועורכים נתונים שמקורם ברשימות ובספריות מסמכים של SharePoint, מקבצי XML, מסד הנתונים SQL Server וממערכות ארגוניות.

קישור להורדת התוכנה מאתר מיקרוסופט.

תוכנת השבוע: dropbox

פורסם: 17 במאי 2009, 7:12 על ידי: Shlomo Menashe   [ עודכן 19 באפר׳ 2014, 9:08 ]

Dropbox

מדובר בפתרון חינמי לסנכרון קבצים בין מחשבים (תמיכה בחלונות, לינוקס ומק).

מאפייני התוכנה:

  • שטח אכסון של 2 גיגהבייט (בחינם), ניתן להגדיל את שטח האיחסון בתשלום.
  • ניהול גרסאות (ניתן לשחזר גרסאות קודמות של קבצים) דרך הממשק הוובי.
  • העברה רק של השינויים בקובץ (בדומה ל- rsync)
  • גישה לקבצים מכל מקום (גם באמצעות ממשק Web)
  • המידע מוצפן (אבל לא לסמוך על זה…)

איך עובדים עם התוכנה? לאחר ההתקנה נוצרת תקיה בשם Dropbox.

לאחר הרשמה קצרה ניתן להשתמש בתוכנה,  כל קובץ/ספריה שנניח בתיקיה הזאת יסונכרן מאופן מיידי עם שאר המחשבים (שמריצים את התוכנה). אז ברור שלא נעלה קבצים שמכילים סיסמאות או מסמכים רגישים אחרים, אבל בהחלט ניתן להשתמש בתוכנה עם קבצים פחות רגישים.

ניתן להוריד את התוכנה באתר הבית שלה,


חדש בתמיכה הטכנית

פורסם: 19 באפר׳ 2009, 8:30 על ידי: Shlomo Menashe   [ עודכן 22 באפר׳ 2009, 6:06 ]

קישורים לאתרי בדיקת מהירות הגלישה באינטרנט, כולל בדיקת מהירות התשתית בלבד.

קישורים להורדת תוכנות צפייה בקיבצי Word, Excel, PowerPoint, Access, Visio, והכל חוקי ובחינם מאתר Microsoft.

לדף התמיכה הטכנית


מבצע תיבת מייל במתנה

פורסם: 3 בפבר׳ 2009, 10:48 על ידי: Shlomo Menashe   [ עודכן 19 באפר׳ 2009, 8:40 ]

לקוחות יקרים. 

אנו מתכבדים להציע לכם את ההטבה הבאה: 

תיבת דואר פרטית בחינם וללא הגבלת זמן אשר תאוכסן בשרתים שלנו. 

ההטבה מיועדת ללקוחות אשר צורכים שירותים שונים מ AREA פתרונות חכמים. 

התיבה מבוססת על מנוע הGMAIL ונהנית מהגב החזק של GOOGLE. 

להלן פרטים נוספים על השירות:
 


1. אתה לא אוהב דואר זבל. גם אנחנו לא.

אל תבזבז את זמנך על דואר זבל והודעות לא רצויות. Gmail חוסם את דואר הזבל עוד לפני שהוא מגיע לתיבת הדואר הנכנס שלך. ואם הודעה לא רצויה תצליח להסתנן פנימה, אפשר להשיב מלחמה על ידי דיווח וסיוע לשפר עוד יותר את מסנני דואר הזבל שלנו. מידע נוסף

צפה בסרטון וידאו כדי לראות איך אנו נאבקים בדואר זבל


2. העניין המרכזי ב-Google הוא חיפושים, ו-Gmail אינו יוצא מן הכלל

השתמש בחיפוש Google בתוך Gmail כדי לאתר בדיוק את ההודעה הרצויה, לא משנה מתי נשלחה או התקבלה. אינך צריך לבזבז זמן על מיון הדוא”ל, פשוט חפש את ההודעה הדרושה ואנו נמצא אותה עבורך.


3. נהל שיחות רבות משמעות

ב-Gmail, כל הודעה שתשלח תקובץ עם כל התגובות שתקבל עליה. תצוגת השיחה תמשיך להתרחב עם הגעתן של תגובות חדשות, וכך תמיד תוכל לראות את ההודעה שלך בהקשר המתאים.


4. צור קשר מיידית

בלחיצה אחת תוכל לנהל צ'אט ב-Gmail ולשוחח עם האנשים שאתה נוהג להתכתב אתם בדוא"ל. תוכל אפילו להשיב להודעת דוא"ל באמצעות הצ'אט. ו-Gmail ישמור בארכיון את כל הצ'אטים שלך, כדי שתוכל לערוך בהם חיפושים. כך לעולם לא יאבד לך מידע חשוב.


5. תוויות, מסננים וכוכביות... שככה יהיה לי טוב!

Gmail משתמש בתוויות כדי לסייע לך לשמור על סדר וארגון בצורה גמישה יותר. אפשר להצמיד מספר תוויות לשיחה, כדי שלא תיאלץ לבחור רק תיקייה אחת לכל הודעה. אפשר גם ליצור מסננים כדי לנהל באופן אוטומטי את הדואר הנכנס. סימון הודעות בכוכביות היא שיטה נוספת לארגן את תיבת הדואר הנכנס. וזה גם נראה יפה.


6. קבל דואר גם כשאתה בדרכים

חלפו להם הימים שבהם היית זקוק למחשב כדי לקבל גישה לתיבת הדואר הנכנס שלך. כעת באפשרותך להשתמש ב-Gmail לנייד שלך כדי לקבל גישה לדוא"ל מכל מקום.


7. שפע של מקום (ועוד היד נטויה)

אנו פועלים ללא לאות להגדיל את כמות האחסון ללא תשלום שאנו מציעים ב-Gmail ואם דרוש לך עוד, תמיד תוכל לרכוש שטח נוסף. בכל השטח הזה תוכל לשמור בארכיון הודעות במקום למחוק אותן, כדי שלא יפריעו לך בתיבת הדואר הנכנס, אבל יישארו זמינות למקרה שתרצה לבצע בהן חיפוש בעתיד.


8. יש לנו פרסומות, אבל רק מהסוג הטוב

ב-Gmail לעולם לא תראה פרסומות קופצות או כרזות לא ממוקדות. במקום זאת, אנו מציגים פרסומות טקסט וקישורים רלוונטיים שעשויים להועיל לך ולעניין אותך. המערכת שלנו, כמו מסנן דואר הזבל שלנו, סורקת את תוכן ההודעות שלך באופן אוטומטי ומחפשת מילות מפתח כדי שנוכל להגיש לך רק את המידע הרלוונטי ביותר. מידע נוסף על החשיבות שאנחנו מייחסים להגנה על פרטיותך.


9. חיסכון בזמן

נצל את אנשי קשר מהירים וכן קיצורי דרך בלוח המקשים ב-Gmail כדי לעבור על ההודעות שלך מהר מתמיד. ואל תשכח שתמיד אפשר לאתר הודעות במהירות בעזרת תכונת החיפוש ב-Gmail המבוססת על טכנולוגיית החיפוש של Google.


10. וכל זה בחינם?

בדיוק - אנחנו יודעים שזה נשמע מטורף, אבל אנחנו אוהבים אותך עד כדי כך..


טל"ח


1-10 of 10