מבצע תיבת מייל במתנה

תאריך פרסום: Feb 03, 2009 6:48:2 PM

לקוחות יקרים.

אנו מתכבדים להציע לכם את ההטבה הבאה:

תיבת דואר פרטית בחינם וללא הגבלת זמן אשר תאוכסן בשרתים שלנו.

ההטבה מיועדת ללקוחות אשר צורכים שירותים שונים מ AREA פתרונות חכמים.

התיבה מבוססת על מנוע הGMAIL ונהנית מהגב החזק של GOOGLE.

להלן פרטים נוספים על השירות:

1. אתה לא אוהב דואר זבל. גם אנחנו לא.

אל תבזבז את זמנך על דואר זבל והודעות לא רצויות. Gmail חוסם את דואר הזבל עוד לפני שהוא מגיע לתיבת הדואר הנכנס שלך. ואם הודעה לא רצויה תצליח להסתנן פנימה, אפשר להשיב מלחמה על ידי דיווח וסיוע לשפר עוד יותר את מסנני דואר הזבל שלנו. מידע נוסף

צפה בסרטון וידאו כדי לראות איך אנו נאבקים בדואר זבל

2. העניין המרכזי ב-Google הוא חיפושים, ו-Gmail אינו יוצא מן הכלל

השתמש בחיפוש Google בתוך Gmail כדי לאתר בדיוק את ההודעה הרצויה, לא משנה מתי נשלחה או התקבלה. אינך צריך לבזבז זמן על מיון הדוא”ל, פשוט חפש את ההודעה הדרושה ואנו נמצא אותה עבורך.

3. נהל שיחות רבות משמעות

ב-Gmail, כל הודעה שתשלח תקובץ עם כל התגובות שתקבל עליה. תצוגת השיחה תמשיך להתרחב עם הגעתן של תגובות חדשות, וכך תמיד תוכל לראות את ההודעה שלך בהקשר המתאים.

4. צור קשר מיידית

בלחיצה אחת תוכל לנהל צ'אט ב-Gmail ולשוחח עם האנשים שאתה נוהג להתכתב אתם בדוא"ל. תוכל אפילו להשיב להודעת דוא"ל באמצעות הצ'אט. ו-Gmail ישמור בארכיון את כל הצ'אטים שלך, כדי שתוכל לערוך בהם חיפושים. כך לעולם לא יאבד לך מידע חשוב.

5. תוויות, מסננים וכוכביות... שככה יהיה לי טוב!

Gmail משתמש בתוויות כדי לסייע לך לשמור על סדר וארגון בצורה גמישה יותר. אפשר להצמיד מספר תוויות לשיחה, כדי שלא תיאלץ לבחור רק תיקייה אחת לכל הודעה. אפשר גם ליצור מסננים כדי לנהל באופן אוטומטי את הדואר הנכנס. סימון הודעות בכוכביות היא שיטה נוספת לארגן את תיבת הדואר הנכנס. וזה גם נראה יפה.

6. קבל דואר גם כשאתה בדרכים

חלפו להם הימים שבהם היית זקוק למחשב כדי לקבל גישה לתיבת הדואר הנכנס שלך. כעת באפשרותך להשתמש ב-Gmail לנייד שלך כדי לקבל גישה לדוא"ל מכל מקום.

7. שפע של מקום (ועוד היד נטויה)

אנו פועלים ללא לאות להגדיל את כמות האחסון ללא תשלום שאנו מציעים ב-Gmail ואם דרוש לך עוד, תמיד תוכל לרכוש שטח נוסף. בכל השטח הזה תוכל לשמור בארכיון הודעות במקום למחוק אותן, כדי שלא יפריעו לך בתיבת הדואר הנכנס, אבל יישארו זמינות למקרה שתרצה לבצע בהן חיפוש בעתיד.

8. יש לנו פרסומות, אבל רק מהסוג הטוב

ב-Gmail לעולם לא תראה פרסומות קופצות או כרזות לא ממוקדות. במקום זאת, אנו מציגים פרסומות טקסט וקישורים רלוונטיים שעשויים להועיל לך ולעניין אותך. המערכת שלנו, כמו מסנן דואר הזבל שלנו, סורקת את תוכן ההודעות שלך באופן אוטומטי ומחפשת מילות מפתח כדי שנוכל להגיש לך רק את המידע הרלוונטי ביותר. מידע נוסף על החשיבות שאנחנו מייחסים להגנה על פרטיותך.

9. חיסכון בזמן

נצל את אנשי קשר מהירים וכן קיצורי דרך בלוח המקשים ב-Gmail כדי לעבור על ההודעות שלך מהר מתמיד. ואל תשכח שתמיד אפשר לאתר הודעות במהירות בעזרת תכונת החיפוש ב-Gmail המבוססת על טכנולוגיית החיפוש של Google.

10. וכל זה בחינם?

בדיוק - אנחנו יודעים שזה נשמע מטורף, אבל אנחנו אוהבים אותך עד כדי כך..

טל"ח