תוכנת פנדה אנטיוירוס פרו 2011

תאריך פרסום: Jun 24, 2009 5:33:49 AM

תוכנת Panda Antivirus pro 2011 הינה אינטיוירוס הכי קל לשימוש. כל מה שעליכם לעשות זה להתקין את התוכנה, לשכוח שהיא קיימת ולא לדאוג יותר לוירוסים, תוכנות ריגול וסכנות אחרות מהרשת. לאחר התקנתו תוכלו להשתמש בצ'אטים, לשלוח תמונות וקבצי וידאו לחברים, לקרוא בלוגים אהובים עליכם ופשוט לגלוש בנחת. המוצר כ"כ קל שלא תבחינו בעבודתו.

אנטיוירוס בטכנולוגיות מתקדמות

באופן אוטומטי מזהה ומחסל וירוסים.

במידה ואינכם מצליחים לפתוח או למצוא קבצים, לא מצליחים להפעיל בצורה תקינה את מחשבכם, אתם יכולים להיות בטוחים - מדובר בוירוס. ניתן להדבק בוירוס כתוצאה מגלישה באתרי אינטרנט, הורדת קבצים או הפעלת קבצים מצורפים בהודעות הדוא"ל. כמו כן קיימת סכנה מצד תולעים וסוסים טרויאניים אשר כל הזמן מוצאים דרכים שונות לעקוף את תוכנות האנטיוירוס.

עם תוכנת אנטיוירוס חדשה Panda Antivirus pro 2011 תוכלו לגלוש באינטרנט, להוריד קבצים ללא חשש להדבק בוירוסים מכל הסוגים, תולעים וסוסים טרויאנים. שכחו מנושא הוירוסים.

כלי הגנה נגד תוכנות ריגול

הגנת המחשב מפני תוכנות ריגול.

המחשב עובד לאט מהרגיל, הופיעו פרסומות קופצות, השתנו הגדרות המערכת. סימנים אלו הם חלק מבעיות המופיעות עקב הימצאותה של תוכנת ריגול על מחשבכם. אך בעיה עיקרית של תוכנות ריגול היא פרטיות וגניבת מידע אישי על פעילות במחשב והאינטרנט. Panda Antivirus pro 2011 באופן אוטומטי מזהה תוכנות ריגול ומחוסמת את כניסתן למחשב. הגנו על פרטיותכם!

אנטי פישינג

הגנו על מחשבכם מפני רמאויות.

מכתבי דוא"ל מסויימים נשלחים אליכם על מנת לקבל מידע פרטי ונתוני כניסה לחשבון בנק. מכתבים אלו נשלחים כביכול ע"י הבנק, אך למעשה מדובר ברמאות. במידה ולא זיהיתם שלא מדובר במכתב אמיתי ברוב המקרים תשלמו ביוקר: למעשה במקרה זה אתם מספקים לרמאים את כל המידע לצורך גישה לחשבון הבנק שלכם. Panda Antivirus pro 2011 מזהה מכתבים מסוג זה ומגן על המידע הסודי.

Panda Antivirus pro 2011 מאפשר לכם עבודה בטוחה עם חשבון הבנק שלכם. עבדו בצורה בטוחה עם בנקים וחנויות אונליין ללא חשש!

הגנה מפני אתרי אינטרנט מסוכנים

חסימת גישה לאתרי אינטרנט בעלי תוכן מסוכן.

במקרים רבים הינכם נדבקים בוירוסים בזמן גלישה באתרי אינטרנט מסויימים. Panda Antivirus pro 2011 מזהה אתרים מסוכנים וחוסמת את עלייתם וכניסה עתידית לאתרים אלה. שיטת עבודה זו מאוד יעילה להגנת המחשב. גלשו באינטרנט בצורה בטוחה!

אנטי רוטקיט

מזהה מסכנות אשר מנסות להסתתר במחשבכם.

רוטקיט מיועד להסתרת סכנות וגילויין ע"י תוכנות אנטיוירוס. כתוצאה מכך על מחשבכם יהיו וירוסים אשר לא ניתנים לזיהוי על האנטיוירוס.

עם Panda Antivirus pro 2011 לא תתקלו בבעיות אלה מפני שהיא יודעת לזהות סכנות מסוג זה ולמנוע את כניסתם למערכת. הגנו על מחשבכם מסכנות נסתרות!

עדכונים אוטומטיים ברמה יומית

בכל יום מופיעות יותר מ2000 סכנות חדשות. אך על דאגה! Panda Antivirus pro 2011 מתעדכנת ברמה יומית לפחות פעם אחת ביום. היו בטוחים בכל רגע נתון!

לחצו על הקישור המצורף ופנדה, תוכנת האנטיוירוס המתקדמת בעולם, תסרוק את מחשבכם כדי למצוא אנטיוירוסים, ספייוורים ושאר מזיקים.